eron-lock-logo    
   
 

Kľúčová služba Nonstop:

Vígľašská 3010/9
851 07 Bratislava, Petržalka
0903 246 001
0948 266 100
 
   
    o nás servis a predaj služby kontakt      
         
eron lock podklad  

Kľúčová služba, ktorá pracuje rýchlo a profesionálne

Naši majstri sú profesionáli a robia skvelú prácu - i o tom vypovedajú naše referencie.
Výmeny zámok, zabezpečovacie systémy dvier alebo výmeny a montáž vložky zámky - to všetko zaistíme. Zverte sa do rúk profesionálov, splníme i tie najnáročnejšie požiadavky. Poradíme Vám pri výbere bezpečnostných dvier alebo Vám dodáme bezpečnostné dvere prvotriednej kvality v požadovanej bezpečnostnej triede v prijateľných cenách.


Otvorenie akejkoľvek zámky je pre nás hračkou

Vo všetkých etapách zákazky budete môcť odsúhlasovať svoje požiadavky a vykonané
práce konzultovať s odborníkom s viac ako desať ročnými skúsenosťami v oblasti návrhu, montáže a dodávok bezpečnostných dvier a zámkov.
Potrebujete poradiť, vysvetliť alebo pomôcť so situáciou vo firme? Tak nás neváhajte kontaktovať. Zaistíme komplexné služby v odbore otvárania zámok, zabuchnutých alebo zamknutých dvier a bezpečnostných vložiek. Zaistíme akékoľvek zámočnícke služby. Našim zákazníkom pomáhame v situáciach, kedy potrebujú otvoriť zámok akéhokoľvek typu, poradíme si s otvorením bezpečnostného zámku alebo bezpečnostnej vložky dvier.
  eron lock podklad
   

Čo v prípade poistnej udalosti robiť?

Každá poisťovňa si pri poistení domácnosti vyžaduje splnenie určitých bezpečnostných podmienok. Môže sa stať, že pri uzatváraní zmluvy skutočný stav zabezpečenia nikto nekontroluje, čo je nezodpovedné voči klientovi. No v prípade poistnej udalosti, keď má poisťovňa vyplatiť odškodné, sa veľmi dôsledne zisťuje, či bola úroveň zabezpečenia nehnuteľnosti taká vysoká, ako požadujú ustanovenia poistnej zmluvy. Ak nie, poisťovňa nemusí vyplatiť náhradu škody. Preto pred uzavretím zmluvy treba porovnať skutočnú úroveň zabezpečenia nehnuteľnosti s podmienkami ponúkanej poistnej zmluvy.

otváranie zabuchnutých dverí

24 hodinový servis – kľúčová služby:
Vígľašská 3010/9, 851 07 Bratislava
Telefón T-mobile:+421 903 246 001
Telefón O2: +421 948 266 100
E-mail: eronlock@email.cz


   
 

 

facebook logo
Webdesign+SEO Prestige Ideas l © 2011 Eron Lock s.r.o. l Webové stránky